Krepšelis 0
- 0.00€

Alpakos patelė Čilė

Parduodame jauną, subrendusią, juodą alpakos patelę vardu Čilė. Ji kilusi iš Čilės, todėl ir vardą gavo pagal kilmės šalį. Patelė yra vidutinio dydžio, sveika ir žaisminga. Vilnos spalva sodriai juodos spalvos, tokio juodumo alpakų yra labai mažai. Čilės galvą ir kojas puošia baltos dėmelės, tačiau patelė veda ir vienspalvius jauniklius. 2017 m. vasarą iš jos sulaukėme visiškai juodos mažylės. Žaisminga Čilė ne tik išvaizda, bet ir charakteriu.  Šiais  metais laukiame patelės palikuonio vėl nuo juodu patino PAZ Peruvian Jamiro, kuris turėtų gimti liepos mėnesį. Kaip ir visi mūsų gyvūnai, patelė suvakcinuota, išvalyta nuo kirminų, prižiūrimi dantys bei kojų nagos. 

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė