Krepšelis 0
- 0.00€

Pagalvės ir antklodės

100% alpakų vilnos antklodės rudens - žiemos sezonui. Šios antklodės tiks ir vasarai, kadangi antklodžių užpildui naudojama alpakų vilna turi termoreguliacinių savybių.  Alpakų vilnos antklodės yra lengvos, minkštos, bekvapės, tinkančios alergiškiems žmonės, nesukeliančios prakaitavimo.
Visos antklodės yra rankų darbo, pagamintos tik iš mūsų ūkyje auginamų alpakų vilnos, kuri buvo kruopščiai išvalyta nuo šiukšlių, išplauta ir iškaršta.  Antklodžių sudėtis:  vidus - vientisas 100% alpakų vilnos karšinys, išorė -100% medvilnė arba 100% pagerinta medvilnė (satinas).
Šiuo metu turime dviejų dydžių antklodžių: viengules- 140X200cm  ir dvigules- 200X220cm. Alpakų vilnos antklodes lengva prižiūrėti, jas reikia reguliariai išpurtyti ir išvėdinti.  Plauti ar valyti galima kaip ir visas 100% natūralios vilnos antklodes. Vilnonė patalynė nemėgsta dažno skalbimo. Tačiau jei tai būtina padaryti, geriau gaminius skalbti rankomis. Jei jau skalbiama skalbimo mašinoje vilnos rėžimu, temperatūra turi būti ne aukštesnė kaip  30°C. Reikia naudoti tik skystus skalbiklius tinkančius vilnai, nes skalbimo milteliai sunkiai išskalaujami iš vilnos karšinio. Skalbti ir skalauti vienodos temperatūros vandenyje. Išskalbus rankomis, reikia gaminį  patiesus ant džiovyklės džiovinti vasarą lauke, netiesioginiuose saulės spinduliuose, o žiemą – kambaryje.