Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Jardas - PARDUOTAS

Jardas gimė iš mūsų patelės Mulatės ir patino Kaštono. Gimė patinėlis 2015.07.12 d. ir svėrė 10,15kg. Tai vienas didžiausių alpakos jauniklių, gimusių pas mus. Jis tvirto sudėjimo ir visada pasitempęs. Jardas yra šnekutis ir visada pasitinka skleisdamas begalę garsų. Jardas turi išskirtinumą, baltas dėmeles ant snukučio, o gelsvai ruda vilna džiugina kiekiu bei kokybe. Šiuo metu patinėlis jau atskirtas nuo mamos ir pratinamas gyventi savarankiškai.  Jardas reguliariai valomas nuo kirminų, suskiepytas nuo ligų ir jau gavęs pirmąsias pamokėles ramiai vaikščioti su pavadėliu. 

1,500.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė