Krepšelis 0
- 0.00€

Jauna alpakos patelė Lexi

Jauna, stipri ir sveika alpakos patelė Lexi, gimusi pas mus 2017 metų vasarą iš pilkų tėvų. Šiuo metu Lexi yra atskirta nuo mamos ir pratinama prie savarankiško gyvenimo. Jauniklės vilna yra tanki, švelni ir turinti gana ryškų banguotumą (crimp). Patelės spalva yra rudai juoda (bay black). Taip spalva įvardijama tuomet, kai gyvūnas iš išorės yra tamsiai rudas, o praskleidus vilną, viduje yra visiškai juodas. Spėjame, kad spalvą paveldėjo iš savo pilko tėvo PAZ Peruvian Gringito, kurio genetiniame medyje būta ir juodos spalvos protėvių. Lexi yra vakcinuota, išvalyta nuo kirminų ir pratinama prie vedžiojimo.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė