Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Ellis

Ellis - mūsų 2017metų žvaigždutė. Vos gimusį pamilom patinėlį visi.  Stambus, tvirtas ir tikras smalsuolis. Gelsvai rudos spalvos su šviesesne snukučio kauke, Ellis ir žavi visus. Patinėlio mama mūsų ramaus charakterio patelė Voveraitė, tėvas - mūsų kilmingas, juodos spalvos patinas - PAZ Peruvian Jamiro. Ellio vilna švelni, turinti ryškų krimpą ir žvilgesį. Šiuo metu patinėlis pratinamas prie savarankiško gyvenimo ir gauna pirmąsias pamokėles ramiai vaikščioti su pavadėliu. Smalsuolis jau suvakcinuotas, išvalytas nuo parazitų, prižiūrėti dantys bei kojų nagos, o į naujus namus galės iškeliauti nuo sausio 15d. Galima rezervuoti.

1,800.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė