Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Ellis

Ellis - mūsų 2017metų žvaigždutė. Vos gimusį pamilom patinėlį.  Stambus, tvirtas ir tikras smalsuolis. Gelsvai rudos spalvos su šviesesne snukučio kauke Ellis žavi visus ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir draugišku charakteriu. Patinėlio mama ramaus charakterio patelė Voveraitė, tėvas kilmingas, juodos spalvos patinas - PAZ Peruvian Jamiro. Ellio vilna švelni, turinti ryškų krimpą ir žvilgesį. Šiuo metu patinėlis yra visiškai savarankišas, vedžiojamas ir ieško atsakingų šeimininkų.  Smalsuolis suvakcinuotas, išvalytas nuo parazitų, sutvarkyti dantys bei kojų nagos. Subrendęs Ellis bus tinkamas veisimui.

1,800.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė