Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Grafas

Parduodame jauną alpakos patinėlį Grafą. Patinėlis stambaus ir tvirto sudėjimo, jau dabar išsiskiria dydžiu tarp bendraamžių. Vilna plonytė,šviesiai kreminės spalvos. Patinėlio mama balta patelė Savana, tėvas pilkas patinas PAZ Peruvian Gringito. Šiuo metu Grafas gyvena patinų bandoje. Grafas yra draugiško ir ramaus charakterio, vedžiojamas.  Kaip ir visi bandos gyvūnai, patinėlis suvakcinuotas, išvalytas nuo kirminų, reguliariai prižiūrimi dantys bei kojų nagos. 

1,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė