Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Jokeris

Jokeris yra pirmasis 2017 m. gimęs jauniklis. Patinėlis gimė gegužės 8d. ir svėrė net 10,5kg. Tai vienas didžiausių jauniklių. Toks didelis, tvirtas ir linksmas Jokeris yra ir dabar. Išsiskiriančios išvaizdos Jokeris, turi nuostabią vilną. Nors iš išorės vilna atrodo tamsiai ruda, viduje ji visiškai juoda, švelni, tanki ir turintį puikų krimpą ir neveltui, nes patinėlio abu tėvai su puikiais vilnos rodikliais. Jokerio mama šviesiai kreminė patelė, tėvas veislinis, juodos spalvos patinas iš Šveicarijos. Jokeris gana stambaus ir tvirto kūno sudėjimo, todėl užaugęs gali būti puikus veislinis patinas tiems, kas nori sulaukti išskirtinių, margų  jauniklių. Patinėlis yra jau savarasnkiškas ir gali keliauti į naujus namus.

800.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė