Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Muskatas

Parduodame jauną alpakos patinėlį Muskatą, gimusį 2017 metų gegužę. Patinėlis stambaus ir taisyklingo kūno sudėjimo, ryškiai rudos (fawn) spalvos, ypač tankios ir švelnios vilnos. Patinėlis gimęs iš rudos patelės ir balto patino - PAZ Peruvian Matador. Jau nukirpome Muskato pirmąją vilną ir likome nustebę vilnos puikia struktūra ir kiekiu. Tai didžiausią kiekį vilnos dovanojęs jauniklis šiais metais. Žinant, kad antraisiais ir trečiaisiais gyvenimo metais alpakų vilna tankėja, jau dabar numanome, kokį kiekį vilnos užaugins šis gražuolis ateityje. Šiuo metu patinėlis jau gyvena suaugusių patinų bandoje ir demonstruoja stiprų charakterį, kas svarbu būsimam veisliniam patinui. Muskatas suvakcinuotas, išvalytas nuo kirminų, prižiūrimos kojų nagos bei dantys, pratintas vaikščioti su pavadėliu.

800.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė