Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Silveris

Tiems, kas domisi pilkų alpakų veisimu, siūlome jauną alpakos patinėlį Silverį. Patinėlis gimęs iš pilkų tėvų, stipraus charakterio, visiškai savarankiškas, vedžiojamas. Prižiūrėti dantys, kojų nagos, vakcinuotas ir pagal poreikį valomas nuo parazitų. Silveris be problemų pritapo ir gyvena tarp suaugusių patinų. Patinėlis  yra retos, švelniai pilkos (silver grey) spalvos, neturintis nei vienos kitos spalvos dėmelės. Vilna tanki, švelni ir turi gražų banguotumą (crimp). Susipažinti su patinėliu ir jo tėvais galite atvykę į alpakų ūkį.

3,500.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė