Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis Silveris II

Tiems, kas domisi pilkų alpakų veisimu, siūlome jauną alpakos patinėlį Silverį II. Patinėlis gimęs iš pilkų tėvų, stipraus charakterio, jau visiškai savarankiškas, vedžiojamas. Prižiūrėti dantys, kojų nagos, vakcinuotas ir pagal poreikį valomas nuo parazitų. Šiuo metu gyvena jaunų patinėlių bandoje.

 Silveris yra švelniai pilkas ir neturi nei vienos kitos spalvos dėmelės. Vilna tanki, švelni ir turi gražų banguotumą (crimp). Pirmąją patinėlio vilną jau sukaršėme ir suverpėme siūlus, jie gavosi tikrai puikūs. Susipažinti su patinėliu ir jo tėvais galite atvykę į alpakų ūkį.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė