Krepšelis 0
- 0.00€

Krema su Jokeriu

Parduodame 6 metų, šviesiai smėlio spalvos patelę kartu su jos jaunikliu. Patelė yra vidutinio dydžio, kasmet atvedanti didelius ir sveikus jauniklius. Patelė iki šiol pas mus be rūpesčių užaugino ne vieną jauniklį. Patelė ir jos visi jaunikliai kasmet užaugina didelį kiekį vilnos. Šiuo metu Krema jau kergta su mūsų pilku patinu PAZ Peruvian Gringito. Kremos mažylis Jokeris gimė gegužės 8 dieną, svėrė 10,5 kg. Jokerio spalva juodai ruda su išskirtinėmis dėmelėmis ant snukučio. Patinėlio tėvas juodas patinas. Jokeris yra jau suvakcinuotas nuo ligų. Parduodami patelė ir patinėlis kartu arba vėliau atskirai.

2,800.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė