Krepšelis 0
- 0.00€

Veislinis alpakos patinas sukilmės dokumentais NPZH Daron - PARDUOTAS

Parduodamas veislinis patinas NPZH Daron. Šis patinas gimęs 2009 06 11 dieną Vokietijoje. Patinas yra smėlio spalvos (medium fawn), turintis kilmės dokumentus, atlikti vilnos tyrimai. NPZH Daron genetiniame medyje yra smėlio ir juodos spalvos protėvių, kilusių iš Peru, Kanados ir Čilės. Nuo šio patino Vokietijoje yra gimusių jauniklių, Lietuvoje 2015m. pavasarį-vasarą sulaukėme net šešių jauniklių: keturių patelių ir dviejų patinėlių. Šis patinas puikiai tinka veislei, kergia 100% ir nekelia jokių sunkumų šeimininkui dirbant su juo. NPZH Daron labai mėgsta žmonių draugiją bei pasivaikščiojimus, lengvai pasiduodantis dresavimui, jau mokantis ne vieną komandą.

2,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė