Krepšelis 0
- 0.00€

Paslaugos

Veisliniai alpakos patinai kergimui

Alpakų kergimo sezonas - vienas svarbiausių darbų alpakų veisėjų sąrašuose. Siūlome įvairių spalvų ir skirtingų kraujo linijų veislinius patinus kergimui. Dauguma patinų su kilmės dokumentais ir vilnos tyrimais. Kiekvienais metais veislinių patinų gretos pasipildo. Apie pagrindinius reproduktorius informaciją galite rasti žemiau, tačiau visada galime pasiūlyti ir kitų patinų paslaugas. Kaina priklauso nuo pasirinkto patino, kergiamų patelių skaičiaus bei kitų sąlygų. Galime kergimo paslaugas atlikti Jūsų kieme arba pasirinktą patiną išnuomoti. Taip pat priimame pateles kergimo laikotarpiui pas save ūkyje. Patelės  Daugiau informacijos suteiksime asmenine žinute arba telefonu 8-611 21989.

Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA)

Siūlome jauno, 100 % Peru kraujo alpakos patino kergimo paslaugas. Peruvian Armando gimęs pas mus 2015.05.23 d. Tėvai ir protėviai 100% Peru kraujo. Patino spalva rudai pilka (rose grey), o vilna turi visus aukščiausios kokybės vilnos požymius: spalvą, tankumą, švelnumą, plauko plonumą, krimpą, žvilgesį. Peruvian Armando taisyklingo, kompaktiško ir tvirto kūno sudėjimo. Nekantraujame jau šią vasarą sulaukti jo pirmųjų palikuonių. Patino genetiniame medyje yra juodų, pilkų ir rudai pilkų (rose grey) tituluotų protėvių, todėl labai smalsu, kokių spalvų palikuonių sulauksime mes. Peruvian Armando reguliariai valomas nuo kirminų, suskiepytas nuo ligų. Pasivaikščiojimuose ramus ir paklusnus. Peruvian Armando genetinis medis: Peruvian Armando mama  yra mūsų juoda patelė PAZ Peruvian Casamaria (turinti spalvos čempionės titulą), Tėvas - PAZ Peruvian Armani - vienas geriausių rose grey  veislinių patinų Šveicarijoje ir daugelyje parodų gavęs aukščiausius įvertinimus.

 

 

 

Klausti
Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA)
Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas Peruvian ARMANDO (NAUJIENA)
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA)

Jau 2018 metų kergimo sezonui siūlome 100% Peru kilmės veislinį patiną. Vidutinio dydžio, tvirto ir taisyklingo kūno sudėjimo, trumpo, šiek tiek riesto snukučio, šešerių gražuolis - PAZ Peruvian Sebastian. Patinas gimęs Šveicarijoje iš baltos patelės ir juodo patino, turi kilmės dokumentus. Vilna - gelsvos (fawn) spalvos, švelni, vis dar turinti ryškų banguotumą (crimp) ir ypatingai tanki. PAZ Peruvian yra ramaus charakterio, be rūpesčių vedžiojamas, turintis didelę patirtį kergimuose. Tinka įvairių spalvų patelėms, puikus vilnos kokybės ir kiekio gerintojas. Priimame į savo ūkį subrendusias ir sveikas pateles kergimo laikui, taip pat galime su patinu atvykti pas pateles.

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA)
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian (NAUJIENA)
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO

Mūsų alpakų patinų bandos pasididžiavimas - veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Gringito, atkeliavęs iš Šveicarijos. Tai visiškai subrendęs, kompaktiško ir taisyklingo kūno sudėjimo gražuolis su kilmę įrodančiais dokumentais. Atlikti kraujo ir bendrieji sveikatos tyrimai. Šis patinas  yra pilkos (silver grey) spalvos, tėvai bei protėviai taip pat pilkos (silver grey) spalvos, todėl PAZ Peruvian Gringito  turi stiprų, šios retos spalvos, geną. Tuo įsitikinome jau ne kartą, sulaukę iš skirtingų spalvų patelių pilkų alpakiukų. Mūsų alpakų ūkyje galite pamatyti gimusių ir užaugusių patino palikuonių, kurių dauguma paveldėjo ne tik spalvą, bet ir visas puikias vilnos savybes. Kergimo kaina:

1 patelės - 500 eurų

2 patelių - 900 eurų

3 patelių - 1200 eurų 

4 patelių -  1400eurų

5 patelių -  1500eurų

 

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO

Siūlome kergimo paslaugas su kilmingu ir išskirtinai retos spalvos (true black ) juodos spalvos veisliniu alpakos patinu PAZ Peruvian Jamiro. True black spalva yra viena rečiausiai pasitaikančių tarp alpakų. Tai visiškai kito atspalvio neturinti juoda spalva. Patinas yra taisyklingo ir grakštaus kūno sudėjimo.  Abu jo tėvai importuoti iš Peru ir abu yra sodriai juodos spalvos, todėl tikimės, kad PAZ Peruvian Jamiro mums padovanos ne vieną juodos spalvos palikuonį. Patinas su puikiais vilnos rodikliais savo karjerą pradėjęs Šveicarijoje, o nuo jo gimusius jauniklius galima pamatyti ir pas mus. 

Kergimo kaina:

1 patelės - 500 eurų

2 patelių - 900 eurų

3 patelių - 1200 eurų

4 patelių - 1400 eurų

5 patelių - 1500 eurų

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian JAMIRO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)

PAZ Peruvian Matador yra itin tvirto, stambaus ir taisyklingo kūno sudėjimo, baltos spalvos veislinis alpakos patinas. Gimęs  2007 05 22 Šveicarijoje. Turi kilmės dokumentus, atlikti vilnos kokybės tyrimai. Taip pat atlikti kraujo ir bendrieji sveikatos tyrimai. Abu patino tėvai balti. Patinas atkeliavo iš vieno geriausių Šveicarijoje alpakų ūkio, kuriame vykdoma griežta Peru kraujo alpakų selekcija. Jis puikus alpakų vilnos kiekio ir kokybės gerintojas. PAZ Peruvian Matador yra dalyvavęs Šveicarijoje alpakų parodoje ir laimėjęs prizinę vietą. Patino tėvas yra PAZ Peruvian Plantel Manco Capac, vienas žinomiausių Peru patinų Šveicarijoje. PAZ Peruvian Matador labai stipraus charakterio bei kūno sudėjimo, todėl yra puikus tvarkos sergėtojas mūsų patinų bandoje. Jau sulaukėme  pirmųjų šio patino jauniklių Lietuvoje. Visi jaunikliai gimė sveiki, stiprūs ir iš tėvo paveldėjo tankią, švelnią ir žvilgančią baltą vilną. Kergimo kaina nuo 300 eurų. 

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)
Alpakų vilnos karšimas
Alpakų vilnos karšimas

Karšiame alpakų vilną. 1 kg vilnos karšimo kaina 20 eurų. Į kainą įskaičiuota vilnos kedenimas ir karšimas. Mažiausias kiekis gali būti 0,5 kg. Po kiekvienos spalvos mašinos kruopščiai išvalomos, todėl karšinys nebus užterštas kitomis spalvomis. Karšinys gaunamas ypatingai tolygus, tinkamas siūlų verpimui, vėlimui ar antklodžių siuvimui. Galime karšti ir maišant spalvas. Iki 10kg vilnos galime iškaršti tą pačią dieną Jums dalyvaujant, didesnį kiekį prašome palikti. Vilna gali būti neplauta, tačiau išvalyta nuo šiukšlių. Karšimo mašina nėra valymo mašina, todėl kuo švaresnė vilna tuo gražesnis karšinys.

Dėl laiko tartis iš anksto telefonu:
+37061121989
+37061650848

Kontaktai