Krepšelis 0
- 0.00€

Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Matador

Kadangi mes vis didesnį dėmesį skiriame kitų spalvų alpakų veisimui, nusprendėme parduoti baltą Peru kraujo patiną PAZ Peruvian Matador.  Patinas yra stambaus ir tvirto kūno sudėjimo, visada išdidžios laikysenos. Suskiepytas, išvalytas nuo kirminų, sutvarkyti dantys bei kojų nagos. Be rūpesčių vedžiojamas su pavadėliu. Vilna tolygiai balta, tanki, švelni ir turinti ryškų krimpą. Patinas gimęs 2007 05 22 Šveicarijoje. Turi kilmės dokumentus.  Abu patino tėvai balti. Jis puikus vilnos kiekio ir kokybės gerintojas. PAZ Peruvian Matador yra dalyvavęs Šveicarijoje alpakų parodoje ir laimėjęs prizinę vietą. Patino tėvas yra PAZ Peruvian Plantel Manco Capac - vienas žinomiausių Peru patinų Šveicarijoje. PAZ Peruvian Matador labai stipraus charakterio bei kūno sudėjimo, todėl yra puikus tvarkos sergėtojas mūsų patinų bandoje. Jau sulaukėme  pirmųjų šio patino jauniklių Lietuvoje. Visi jaunikliai gimė sveiki, stiprūs ir iš tėvo paveldėjo tankią, švelnią ir žvilgančią baltą vilną. Patino palikuonis galima pamatyti atvykus pas mus į ūkį.

3,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė