Krepšelis 0
- 0.00€

Veislinis alpakos patinas Peruvian Armando

Peruvian Armando gimęs pas mus 2015.05.23 d, tėvai ir protėviai 100% Peru kraujo. Patinėlis rudai pilkos (rose grey) spalvos ir turi nuostabią, išskirtinę snukučio kaukę. Vilna turi visus aukščiausios kokybės vilnos požymius: spalvą, tankumą, švelnumą, plauko plonumą, krimpą, žvilgesį. Peruvian Armando taisyklingo, kompaktiško ir tvirto kūno sudėjimo.  Šiuo metu patinėliui dveji ir jis jau sukergė pirmąsias pateles. Nekantraujame kitą vasarą sulaukti jo pirmųjų palikuonių. Patino genetiniame medyje yra juodų, pilkų ir rudai pilkų (rose grey) tituluotų protėvių, todėl labai smalsu, kokių spalvų palikuonių sulauksime mes. Peruvian Armando reguliariai valomas nuo kirminų, suskiepytas nuo ligų ir jau gavęs pirmąsias pamokėles  vaikščioti su pavadėliu. Pasivaikščiojimuose ramus ir paklusnus. Parduodamas tik rimtiems veisėjams ir su sutartimi.

Peruvian Armando genetinis medis:

Peruvian Armando mama  yra mūsų juoda patelė PAZ Peruvian Casamaria (turinti spalvos čempionės titulą). Peruvian Armando tėvas- PAZ Peruvian Armani - vienas geriausių rose grey  veislinių patinų Šveicarijoje, dalyvavęs daugelyje parodų ir  gavęs geriausius įvertinimus. Peruvian Armando senelis -  juodas, daug titulų pelnęs patinas PAZ Peruvian Chocaoquilla Negro.

 

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė