Krepšelis 0
- 0.00€

Veislinis alpakos patinas Peruvian Armando

Peruvian Armando gimęs pas mus 2015.05.23 d, tėvai ir protėviai 100% Peru kraujo. Patinėlis rudai pilkos (rose grey) spalvos ir turi nuostabią, išskirtinę snukučio kaukę. Vilna turi visus aukščiausios kokybės vilnos požymius: spalvą, tankumą, švelnumą, plauko plonumą, krimpą, žvilgesį. Peruvian Armando taisyklingo, kompaktiško ir tvirto kūno sudėjimo, jau visiškai subrendęs ir pradėjęs kergimo karjerą. Patino genetiniame medyje yra juodų, pilkų ir rudai pilkų (rose grey) tituluotų protėvių. Peruvian Armando reguliariai valomas nuo kirminų, suskiepytas nuo ligų. Pasivaikščiojimuose ramus. Parduodamas tik rimtiems veisėjams su sutartimi. Jau sulaukėme pirmųjų patino palikuonių !

Peruvian Armando genetinis medis:

Peruvian Armando mama - mūsų juoda patelė PAZ Peruvian Casamaria (turinti spalvos čempionės titulą). Peruvian Armando tėvas - PAZ Peruvian Armani, vienas geriausių rose grey veislinių patinų Šveicarijoje, dalyvavęs daugelyje parodų ir įvertinintas aukščiausiais titulais.

 

5,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė