Krepšelis 0
- 0.00€

Alpakos patelė Savana

Parduodama jauna alpakos patelė Savana. Patelė yra baltos spalvos, gimusi pas mus iš baltų tėvų.  Stambaus ir tvirto sudėjimo, tačiau ypač ramaus charakterio. 2017 -ųjų vasarą sulaukėme jos pirmojo jauniklio - išskirtinio grožio patinėlio Grafo. Savanai puikiai sekėsi auginti pirmagimį. Grafas gimė net 9,5 kg dydžio, tvirto kūno sudėjimo, švelniai smėlinės spalvos. Šiuo metu patelė jau atskirta nuo jauniklio, todėl gali keliauti į naujus namus. Ji yra sukergta su mūsų veisliniu, baltos spalvos patinu PAZ Peruvian Matador ir jos antrojo jauniklio laukiame gegužės pradžioje. Patelė yra vakcinuota, valyta nuo kirminų, reguliariai tvarkomos kojų nagos ir prižiūrimi dantys, puikiai vaikščioja su pavadėliu.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė