Krepšelis 0
- 0.00€

Alpakos patinas Sidas

Parduodamas suaugęs, trejų metų alpakos patinas Sidas. Patinas gimęs iš baltos patelės ir juodo su balta snukučio kauke patino. Sidas yra stambaus, tvirto kūno sudėjimo, gelsvai rudos, tankios, švelnios ir su ryškiu krimpu vilnos. Šias vilnos savybes jis  paveldėjo iš savo tėvo Kaštono. Jau treji metai iš Sido vilnos verpiame nuostabius, šiltus siūlus. Ramus pasivaikščiojimuose su pavadėliu, vakcinuotas, valytas nuo kirminų, tvarkomos kojų nagos bei prižiūrimi dantys. Šį pavasarį Sidas pradėjo savo kergimo karjerą. Taip pat siūlome kergimo paslaugas su šiuo patinu.

 

2,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė