Krepšelis 0
- 0.00€

Alpakos patinas Silveris - PARDUOTAS

Silveris mūsų paskutinis 2015 metais gimęs jauniklis. Jis gimė iš mūsų alpakos patelės vardu Lama (pilka) ir patino PAZ Peruvian Gringito (sidabrinė pilka). Gimimo data  2015 10 03 d. Tai antras pilkas stebuklas,  gimęs mūsų bandoje 2015 metais. Patinėlis vardą gavo dėl savo vilnos spalvos (silver grey), kurią paveldėjo iš tėvų. Silveris genetiškai turi stiprų (silver grey) spalvos geną, kadangi abu tėvai ir seneliai pilkos spalvos, o norint gauti pilkus jauniklius tai svarbiausias genetinis požymis. Silverio vilna labai  švelni ir minkšta, blizganti ir tanki. Silveris suskiepytas, išvalytas nuo kirminų, puikiai vaikšto su pavadėliu. Nors patinėliui tik rudenį sueis dveji, jis jau dabar dominuoja tarp kitų bendraamžių ir rodo dėmesį patelėms. Subrendęs Silveris puikiai tiks veisimui, kadangi tam turi visus duomenis : taisyklingą kūno sudėjimą, puikią vilną ir stiprų charakterį.

 

3,000.00€
Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė