Krepšelis 0
- 0.00€

Alpakos patelė Voveraitė su patinėliu Elliu

Voveraitė yra 7 metų sveika ir stipri patelė. Spalva - švelniai rusva su šviesesne snukučio kauke. Patelės kilmė Čilė, tėvai nežinomi. Kiekvienais metais iš patelės sulaukiame didelių ir sveikų jauniklių. Ir šiuo metu Voveraitė augina išskirtinio grožio patinėlį Ellį, kuris gimė liepos 7 dieną. Ellis yra stambus ir labai smalsus jauniklis, kaip ir jo mama rusvos spalvos su šviesesne snukučio kauke. Patinėlio tėvas - mūsų juodas patinas PAZ Peruvian Jamiro. Voveraitė visada puikiai prižiūri ir augina savo palikuonis, elgiasi ramiai ir užtikrintai. Patelė jau sukergta su mūsų rudai pilku (rose grey) patinu Peruvian Armando.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė