Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinėlis AS Tasman

Parduodame jauną alpakos patinėlį Alpakų Spalvos Tasman. Patinėlis gimęs 2018m. birželio 3d. iš kilmingų tėvų. AS Tasman mama yra juodai ruda patelė PAZ Peruvian Casamaria, atkeliavusi iš Šveicarijos, kur laimėjusi spalvos čempionės titulą. Tėvas yra Österlen Alpackas Marius tamsiai gelsvos (dark fawn) spalvos. Pats patinėlis gavo išskirtinę, rudai pilką (roan) vilnos spalvą, atlikti vilnos tyrimai.  AS Tasman genetikoje visa paletė skirtingų spalvų, net nenumanome, kokių palikuonių būtų galima tikėtis ateityje.  AS Tasman yra visiškai savarankiškas, suvakcinuotas, išvalytas nuo parazitų, vedžiojamas ir gali keliauti į naujus namus.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

  Nuostabus ūkis ir visos jo spalvos!

Vaida

Puikūs siūlai!!! Nuostabūs ir paslaugūs šeimininkai!

Irena

Šįryt gavau Jūsų siuntinį, ačiū. Kojinės labai gražios, kokybiškos. Manau tie, kas jas ras po Kalėdų egle, tikrai apsidžiaugs :).

Angelė

Grozis neispasakytas, buvom priimti labai draugiskai, tiek paciu padareliu, tiek seimininkes ir jos nerealios apsaugos! Gavom visa norima informacija ir  didziule pagunda, patys auginti alpakas :).

Rita

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė