Krepšelis 0
- 0.00€

Jaunas alpakos patinas AS Silveris

Tiems, kas domisi pilkų alpakų veisimu, siūlome jauną alpakos patiną Alpakų Spalvos Silveris. Patinas gimęs iš pilkų tėvų, stipraus charakterio, vedžiojamas ir gyvena suaugusių patinų bandoje. Prižiūrėti dantys, kojų nagos, vakcinuotas ir pagal poreikį valomas nuo parazitų. Patinas jau visiškai saubrendęs, turi patierties kergimuose, puikiai perduoda pilką spalvą ir švelnią vilnelę savo palikuonims. Silveris yra retos, švelniai pilkos (silver grey) spalvos, neturintis nei vienos kitos spalvos dėmelės. Vilna tanki, švelni ir turi gražų banguotumą (crimp). Susipažinti su patinu ir jo tėvais galite atvykę į mūsų alpakų ūkį.

Dėl kainos susisiekite telefonu: +37061121989 Perkant daugiau alpakų taikoma nuolaida
Susisiekti su mumis
Alpakų priežiūra

Kasdien šukuoti ir valyti nuo nešvarumų alpakas tikrai nebūtina. Jos yra švarūs gyvūnai, gamtinius reikalus atlieka į vieną vietą - tualetą.  Taip pat jos visada stengiasi atsigulti ten, kur švaru ir sausa.  Todėl ir nėra sudėtinga prižiūrėti jų vilną.

Skaityti plačiau
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai

  Nuostabus ūkis ir visos jo spalvos!

Vaida

Puikūs siūlai!!! Nuostabūs ir paslaugūs šeimininkai!

Irena

Šįryt gavau Jūsų siuntinį, ačiū. Kojinės labai gražios, kokybiškos. Manau tie, kas jas ras po Kalėdų egle, tikrai apsidžiaugs :).

Angelė

Grozis neispasakytas, buvom priimti labai draugiskai, tiek paciu padareliu, tiek seimininkes ir jos nerealios apsaugos! Gavom visa norima informacija ir  didziule pagunda, patys auginti alpakas :).

Rita

Sveiki, negaliu atsidžiaugti alpakos vilnos antklode. Esu be galo dėkinga ir visiems rekomenduoju Jūsų nuostabias antklodes.

Aušra

Jau treti metai nešioju megztinį iš Jūsų vilnos. Ir negaliu atsidžiaugti! Ačiū Jums labai :)

Vida

Labas vakaras, vasarą pirkdama siūlus, pažadėjau parašyti, kas išėjo. O išėjo labai šiltas ir švelnus megztukas. Labai ačiū už nuostabius siūlus. Vaikštau Briusely ir visiems giriu

Jovita

Ačiū už nuostabius siūliukus.

Kristina Čepulienė

Labai gera siūlų kokybė. Ir labai šilti bei švelnučiai.

Lina Užkurienė