Krepšelis 0
- 0.00€

Paslaugos

Veisliniai alpakos patinai kergimui

Alpakų kergimo sezonas - vienas svarbiausių darbų alpakų veisėjų sąrašuose. Siūlome įvairių spalvų ir skirtingų kraujo linijų veislinius patinus kergimui. Dauguma patinų su kilmės dokumentais ir vilnos tyrimais. Kiekvienais metais veislinių patinų gretos pasipildo. Apie pagrindinius reproduktorius informaciją galite rasti žemiau, tačiau visada galime pasiūlyti ir kitų patinų paslaugas. Kaina priklauso nuo pasirinkto patino, kergiamų patelių skaičiaus bei kitų sąlygų. Galime kergimo paslaugas atlikti Jūsų kieme arba pasirinktą patiną išnuomoti. Taip pat priimame pateles kergimo laikotarpiui pas save ūkyje. Patelės turi būti subrendusios ir sveikos.  Daugiau informacijos suteiksime asmenine žinute arba telefonu 8-611 21989.

Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian

Vidutinio dydžio, tvirto ir taisyklingo kūno sudėjimo, trumpo, šiek tiek riesto snukučio, septynerių gražuolis, gimęs Šveicarijoje iš baltos patelės ir juodo patino, turi kilmės dokumentus. Vilna - gelsvos (fawn) spalvos, švelni, vis dar turinti ryškų banguotumą (crimp) ir ypatingai tanki. PAZ Peruvian yra stipraus charakterio, be rūpesčių vedžiojamas, turintis didelę patirtį kergimuose. Tinka įvairių spalvų patelėms, puikus vilnos kokybės ir kiekio gerintojas. Priimame į savo ūkį subrendusias ir sveikas pateles kergimo laikui, taip pat galime su patinu atvykti pas pateles.  Šią vasarą laukiame pirmųjų patino palikuonių Lietuvoje. Kergimo kaina:

1 patelės - 500 eurų

2 patelių - 900 eurų

3 patelių - 1200 eurų 

4 patelių -  1400eurų

5 patelių -  1500eurų

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Sebastian
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO

Mūsų alpakų patinų bandos pasididžiavimas - veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian Gringito, atkeliavęs iš Šveicarijos. Kompaktiško ir taisyklingo kūno sudėjimo gražuolis su kilmę įrodančiais dokumentais. Atlikti kraujo ir bendrieji sveikatos tyrimai. Šis patinas  yra pilkos (silver grey) spalvos, tėvai bei protėviai taip pat pilkos (silver grey) spalvos, todėl PAZ Peruvian Gringito  turi stiprų, šios retos spalvos, geną. Tuo įsitikinome kiekvienais metais sulaukdami iš skirtingų spalvų patelių pilkų alpakiukų. Mūsų alpakų ūkyje galite pamatyti gimusių ir užaugusių patino palikuonių, kurių dauguma paveldėjo ne tik spalvą, bet ir visas puikias vilnos savybes. Šią vasarą patinui sueis devyneri, o jis iki šiol neprardęs savo jaunatviško charakterio, išdidžios laikysenos ir puikių vilnos savybių. Vilna vis dar išlikusi įspūdingo ilgio (su amžiumi alpakos vilna trumpėja), ryškaus krimpo. Kergimo kaina:

1 patelės - 500€

2 patelių - 900€

3 patelių - 1200€

4 patelių -  1400€

5 patelių -  1500€

 

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian GRINGITO
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)

PAZ Peruvian Matador yra itin tvirto, stambaus ir taisyklingo kūno sudėjimo, baltos spalvos veislinis alpakos patinas. Gimęs  2007 05 22 Šveicarijoje. Turi kilmės dokumentus, atlikti vilnos kokybės tyrimai. Taip pat atlikti kraujo ir bendrieji sveikatos tyrimai. Abu patino tėvai balti. Patinas atkeliavo iš vieno geriausių Šveicarijoje alpakų ūkio, kuriame vykdoma griežta Peru kraujo alpakų selekcija. Jis puikus alpakų vilnos kiekio ir kokybės gerintojas. PAZ Peruvian Matador yra dalyvavęs Šveicarijoje alpakų parodoje ir laimėjęs prizinę vietą. Patino tėvas yra PAZ Peruvian Plantel Manco Capac, vienas žinomiausių Peru patinų Šveicarijoje. PAZ Peruvian Matador labai stipraus charakterio bei kūno sudėjimo, todėl yra puikus tvarkos sergėtojas mūsų patinų bandoje. Jau sulaukėme  pirmųjų šio patino jauniklių Lietuvoje. Visi jaunikliai gimė sveiki, stiprūs ir iš tėvo paveldėjo tankią, švelnią ir žvilgančią baltą vilną. Kergimo kaina - 300€.

 

Klausti
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)
Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas) Veislinis alpakos patinas PAZ Peruvian MATADOR (parduodamas)
Alpakų vilnos karšimas
Alpakų vilnos karšimas

Karšiame alpakų vilną. 1 kg vilnos karšimo kaina 20 eurų. Į kainą įskaičiuota vilnos kedenimas ir karšimas. Mažiausias kiekis gali būti 0,5 kg. Po kiekvienos spalvos mašinos kruopščiai išvalomos, todėl karšinys nebus užterštas kitomis spalvomis. Karšinys gaunamas ypatingai tolygus, tinkamas siūlų verpimui, vėlimui ar antklodžių siuvimui. Galime karšti ir maišant spalvas. Iki 10kg vilnos galime iškaršti tą pačią dieną Jums dalyvaujant, didesnį kiekį prašome palikti. Vilna gali būti neplauta, tačiau išvalyta nuo šiukšlių. Karšimo mašina nėra valymo mašina, todėl kuo švaresnė vilna tuo gražesnis karšinys.

Dėl laiko tartis iš anksto telefonu:
+37061121989
+37061650848

Kontaktai