Krepšelis 0
- 0.00€

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

1. Pirkėjas gali atsiimti prekes nemokamai "Alpakų Spalvos" parduotuvėje: Jurbarko raj., Seredžiaus sen., Motiškių k. 25.

2. Užsakytas (rezervuotas) prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas, skaičiuojamas nuo Pardavėjo patvirtinimo, kad užsakymas jau paruoštas, gavimo momento.

3. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Pardavėjui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

4. Prekių pristatymas Pirkėjui:

* Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą. Pirkėjas atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

* Prekės Pirkėjui išsiunčiamos Lietuvos paštu per 1-5 darbo dienas, nuo apmokėjimo patvirtinimo. Savaitgalį suformuoti ir apmokėti užsakymai renkami, ir perduodami Lietuvos paštui bei išsiunčiami darbo dieną.

*Prekes siunčiame tik Lietuvos paštu. Siuntos kainas nustato Lietuvos paštas. Už vėlavimą pristatyti prekes Pardavėjas neatsako.

Prekių grąžinimas ir keitimas.

1. Nekokybiškos prekės  grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pinigai už grąžintas prekes pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

2. Norėdamas grąžinti kokybišką prekę (-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. 

3. Pirkėjui grąžinant ar keičiant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

*grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

*prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

*prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

*grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

*grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

*Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 11.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

*Pardavėjas ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, turi grąžinti Pirkėjui už Pirkėjo atsisakytas prekes sumokėtus pinigus į Pirkėjo sąskaitą. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui.

*Grąžinant ar keičiant kokybiškas prekes, Pirkėjui negrąžinamos jo sumokėtos Pardavėjui prekių pristatymo išlaidos.

*Grąžinant ar keičiant prekes, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.