Krepšelis 0
- 0.00€

Siūlai

Turime pasiūlyti įvairių, natūralių spalvų tik 100% alpakos vilnos siūlų. Prašome susisiekti telefonu 8-611 21989 arba elektroniniu paštu info@alpakuspalvos.lt. Mus rasite ir facebook paskyroje - Alpakų Spalvos

Alpakos gali būti 22 spalvų ir atspalvių. Tai vienintelis gyvūnas Pasaulyje su tokia gausia spalvų palete. Todėl mes nuo pirmųjų metų gaminame vardinius siūlus. Kiekvienos mūsų ūkyje auginamos alpakos vilna perdirbama atskirai. Tik tokiu būdu kasmet galime pasiūlyti vis daugiau spalvų ir atspalvių siūlų. Kaip žinia, kiekvienas gyvūnas užaugina skirtingą vilną ne tik savo spalva, bet ir plauko švelnumu, purumu, todėl ir kiekvienos spalvos siūlai gali šiek tiek skirtis  šiais rodikliais. Visi siūlai suverpti rankomis, tik natūralių spalvų , tik 100% alpakų vilnos ir tik iš mūsų ūkyje auginamų gyvūnų. Siūlų storis apie 1mm, 100g yra apie 300-350 metrų siūlų. Kiekvienos spalvos siūlai gali šiek tiek skirtis storiu, švelnumu, siūlo sukrumu. Mūsų siūlo kelias:
Pirmiausia kerpame  ir rūšiuojame vilną bei paimame mėginį vilnos tyrimams. Vėliau, pagal tyrimų rodiklius, atrinkę geriausią vilną tinkamą siūlams, ją plauname bei džioviname saulėje. Išdžiovintą  vilną kedename ir karšiame patys savo ūkyje turimomis mašinomis. Kedenimo ir karšimo mašinos yra visada švarios, neužterštos kitomis vilnomis bei lanolinu, kurio turi avių vilna. Iškaršta vilna verpiama ir dvejinama rankomis verpimo rateliais. Kiekviena suverpta siūlų sruoga susukta taip pat rankomis ir sveria skirtingai.
Siūlų spalva nuotraukose ir realybėje kartais gali šiek tiek skirtis. Elektroninėje parduotuvėje nurodyta kaina už 100g siūlų. Tinkamą siūlų svorį galite pasirinkti lentelėje po nuotrauka. Galima paklaida +-5g. Jeigu kyla papildomų klausimų, rašykite : info@alpakuspalvos.lt  arba skambinkite : 8-611 21989. Taip pat visada galite atvykti pas mus į ūkį.