Krepšelis 0
- 0.00€

Rankų darbo antklodės

Rankų darbo antklodės su mūsų ūkyje auginamų alpakų vilna. Siūlome įvairių dydžių, lengvas, bekvapes ir ypatingai šiltas antklodes. Nuo užaugintos alpakos iki paskutinės siūlės antklodėje yra tik rankų darbas. 

100% alpakų vilnos antklodės rudens - žiemos sezonui. Alpakų vilna turi išskirtinių termoreguliacinių savybių, ji tinka ir alergiškiems žmonėms. Alpakų vilna turi savybę neutralizuoti susikaupusią drėgmę ar žmogau prakaitą, todėl svarbu antklodes dažnai vėdinti gryname ore. Visos antklodės yra rankų darbo, pagamintos tik iš mūsų ūkyje auginamų alpakų vilnos, kuri buvo kruopščiai išvalyta nuo šiukšlių, išplauta ir iškaršta.  Antklodžių sudėtis:  vidus - vientisas 100% alpakų vilnos karšinys, išorė - tvirtas 100% medvilnės audinys. 
 Alpakų vilnos antklodes lengva prižiūrėti, jas reikia reguliariai išpurtyti ir išvėdinti.  Plauti ar valyti galima kaip ir visas 100% natūralios vilnos antklodes. Vilnonė patalynė nemėgsta dažno skalbimo. Tačiau jei tai būtina, galima antklodę išskalbti rankomis ne aukštesnė kaip  30°C, naudojant skystus vilnos skalbiklius. Skalbti ir skalauti vienodos temperatūros vandenyje. Džiovinti patiesus ant džiovyklės. Tinkamai prižiūrint, alpakų vilnos antklodės tarnaus ilgai ir užtikrins kokybišką miegą.